Улуттук кадрлар резервине өтүү үчүн aңгемелешүүнүн графиги

Жогорку кызмат орундарын ээлөөгө аңгемелешүүнү өткөрүү графиги

ФИО

(на высшие группы должностей)

Дата и время собеседования

1

Абдысадыр уулу Азат

6 июня, 9.30ч.

2

Абжанбеков Айтемир Эркинович

3

Азарбеков Аскат Нарынбекович

4

Айсариев Илясбек Абытович

5

Акматов Медербек Ашимжанович

6

Алияскаров Маил Алияскарович

7

Алышбаев Медер Бозумович

8

Асанов Алмаз Ашыркулович

9

Баетов Аяз Батыркулович

10

Бакаев Азат Джумгалбекович

11

Бахавадинов Эрмек Ибрагимович

12

Джумадылов Санжарбек Кадырович

13

Джусумалиев Нурлан Садырбекович

14

Дубанаев Кубатбек Султанмуратович

15

Жанболотов Улан Кубанычбекович

16

Жумабаева Нурийла Токтомаматовна

6 июня, 14.00ч.

17

Исмайылов Акжол Камалидинович

18

Кадыралы уулу Маратбек

19

Кийизбаева Жазгуль Ильичевна

20

Коргонбаев Баатырбек Каримович

21

Курманалиев Тилек Шаршенбекович

22

Мамасалиев Эрмекбай Каныбекович

23

Салиев Калыгул Абдылдаевич

24

Сасманова Бегимай Хусейновна

25

Токташ Ширин

26

Токтогул Рысбек

27

Туларбек кызы Максат

28

Тургунбаева Асель Абдыракмановна

29

Учкемпиров Мураталы Осмоналиевич

30

Хусаинова Мехрибон Аблезовна

31

Шайбеков Исмаилжан Дөөлөтбаевич

32

Эдилбеков Анарбек Советбекович

33

Эрматов Сэйитбек Таштанович


Башкы кызмат орундарын ээлөөгө аңгемелешүүнү өткөрүү графиги

ФИО

(на главные группы должностей)

Дата и время собеседования

1

Абдыллаев Бакыт Акимжанович

7 июня, 9.30ч.

2

Атабеков Таалайбек Айтышович

3

Байганаев Жөлөгөн Рысбаевич

4

Бидинов Урматбек Арстанбекович

5

Джумадылов Санжарбек Кадырович

6

Карагулова  Гульмира Насирдинбековна

7

Касымбаев Эльзар Талантбекович

8

Матиев Ырысмамат Шералиевич

9

Назаралиев Дениз Кымбатбекович

10

Омокоев Жыргалбек Дуйшобаевич

11

Сатарова Гульмира Окушовна

12

Султангазиев Алымкул Турарович

13

Усеналиева Бактыгуль Сыртбаевна

14

Акматов Медербек Ашимжанович

15

Жанболотов Улан Кубанычбекович

16

Жумабаева Нурийла Токтомаматовна

17

Кадыралы уулу Маратбек

18

Коргонбаев Баатырбек Каримович

19

Курманалиев Тилек Шаршенбекович

20

Сасманова Бегимай Хусейновна

21

Туларбек кызы Максат

22

Шайбеков Исмаилжан Дөөлөтбаевич